Pavel Plevka Petra Rajsnerová
2676

Navigace

Proces hodnocení projektů

 

Vyhledávání

Kalendář akcí

Kalendář akcí

Seznam projektů postupujících do další fáze hodnocení v rámci OP VaVpI

Níže naleznete seznam projetků postupujících do další fáze hodnocení v rámci Výzvy číslo 1.2 - Regionální VaV centra, prioritní osa 2 Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace.

HODNOCENÍ PROJEKTŮ V RÁMCI PO 2, OP VaVpI

 

Hodnocení projektů v rámci OP VaVpI je několikastupňové a v rámci ČR také ojedinělé. Projekty, které panel pro aplikace na základě výsledků hodnocení z hlediska aplikačního potenciálu, synergií a finanční udržitelnost doporučil do další fáze hodnocení, byly na přelomu srpna a září  hodnoceny po odborné stránce projektového záměru zahraničními hodnotiteli. 

V tomto kole byla opět každá projektová žádost hodnocena třemi experty, tentokrát zahraničními, kteří zhodnotili odbornou kvalitu projektového záměru a vypracovali konsensuální posudek. Následující mezinárodní panel expertů mezinárodní hodnocení završil a stanovil projekty, které jsou doporučeny do další fáze hodnocení. 

Seznam projektů předložených v rámci Výzvy číslo 1.2 - Regionální VaV centra, OP VaVpI a postupujících do další fáze hodnocení po mezinárodním panelu (řazeno abecedně):

 ikona souboruDoporučené projekty po mezinárodním panelu.pdf (179,80 KB)

23.9.2009 1:09:15 - aktualizováno 25.11.2009 1:11:08 | přečteno 0x | supervisor
 

Korespondenční adresa

Řídicí orgán OP VaVpI
Karmelitská 7
118 12 Praha 1

Kontaktní adresa

Řídicí orgán OP VaVpI
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15
190 00  Praha 9 
 
load